4. osztály
I. helyezett: Atzél Ilona Eszter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
Felkészítő tanár: Vágó Tímea
II. helyezett: Hargitai Bence
Herceghalmi Áltlalános Iskola
Felkészítő tanár: Daróczi Györgyné
III. helyezett: Égető Kata
Zichy Mihály Általános Iskola
Felkészítő tanár: Vanyurné Kovács Rita
5 - 6. osztály
I. helyezett: Petőfi Bori
Herceghalmi Általános Iskola
Felkészítő tanár: Enyedi Judit
II. helyezett: Veres Máté
Herceghalmi Általános Iskola
Felkészítő tanár: Enyedi Judit
III. helyezett: Kutnyánszky Lóránt
Bocskai István Általános Iskola, Páty
Felkészítő tanár: Kovács Róbert
7 - 8. osztály
I. helyezett: Koleszár Csoma
Biatorbágyi Általános Iskola
Felkészítő tanár: Bunth Erzsébet
II. helyezett: Enyedi Petra
Herceghalmi Általános Iskola
Felkészítő tanár: Enyedi Judit
III. helyezett: Szigeti Donát
Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
Felkészítő tanár: Gergelyné Szabó Margit
Gratulálunk minden versenyzőnek!
Iskolánk
- Iskolánkról
- Igazgatói köszöntő
- Iskolánkban alkalmazott módszerek, programok
- Bemutatkoznak pedagógusaink
- Nyári táborok 2021
- ELBÍR
- Covid-19
- Pályaválasztás
- e-Ellenőrzőkönyv
- e-Napló
- Ökoiskola
- Egészségnevelési Programunk
- Heti tervek
- Tanulási segédanyag
- Trianon 100.
- Egy új fejezet küszöbén...
- Herceghalmi Alapfokú Művészeti Iskola
- Herceghalom - Helyismereti füzet
- Csengetési rend
- Zsámbéki-medence Kis Matematikusa verseny
- Területi komplex történelmi emlékverseny
- Határtalanul!
- Tehetségpont
- Diákcsemege - iskolaújság
- Események
- Dokumentumok
- Közzétételi lista
- Nyilatkozat, kérelem
- Gyerekszáj
- Olvasóvá nevelés
- Nevelő- oktató munka
- Kompetenicamérés, idegen nyelvi mérés, továbbtanulási mutatók, vizsgaeredmények
- Egész napos iskola
- Étkezés
- Diákigazolvány
- Herceghalmi Pedagógusok Egyesülete
- Herceghalom Gyermekeiért Közhasznú Alapítvány
- Évkönyv
- Herceghalom Község Könyvtára
- Média szerepléseink
- Audió dokumentumok
- Videó dokumentumok
- Emlékezünk
XII. Zsámbéki-medence kis matematikusa verseny
|
|
|