Bolyai matematika csapat verseny |
megyei (Budaörs) |
6. helyezett |
Enyedi Petra Górecka Liliána Mikic Flóra Széchenyi Ágnes (6.o.) |
66.helyezett |
Beck Ádám Fülöp Melitta Ivácson Beatrix Palóczi Péter (5.o) |
||
34. helyezett |
Tessenyi Zsuzsanna Szabó Martin Mikic Vendel Petrik Barna (8.o.) |
||
Bolyai anyanyelvi csapat verseny |
megyei (Budaörs) |
9.helyezett |
Enyedi Petra Górecka Liliána Mikic Flóra Széchenyi Ágnes (6.o.) |
45.helyezett |
Petrik Sára Orbán Rebeka Sipos Eszter Molnár Laura (6.o.) |
||
37.helyezett |
Szabó Flóra Farkas Nóra Bíró Boglárka Szalai Tünde (7.o.) |
||
Fitnesz verseny |
Budaörs Diákolimpia
Tisza Kupa
Tisza Kupa |
3.helyezett ezüst minősítés ezüst minősítés ezüst minősítés ezüst minősítés
3.helyezett
2.helyezett |
Hajdú Eszter (2.o.) Soós Petra (3.o.) Padla Nikolett (3.o.) Nagy Gréta (3.o.) Molnár Laura (6.o.)
Szabó Flóra (7.o.) Széchenyi Ágnes (6.o.)
Szabó Flóra (7.o.) |
Kézilabda |
helyi
|
1.helyezett |
Fonnyadt Tyúkok: Petrik Sára (6.o.) Széchenyi Ágnes (6.o.) Tarján Emese (7.o.) Tóth Károly (7.o.) Szabó Martin (8.o.) Horváth Laura (5.o.) Gajdics Levente (8.o.) Tobai Dávid (7.o.) Tóth Krisztina (7.o.)
|
Labdarúgás |
helyi
|
1.helyezett |
Bicskei Vasasok: Bíró Boglárka (7.o.) Szabó Flóra (7.o.) Horváth Szilvia (7.o.) Bolla Ramóna (7.o.) Cserkuti István (8.o.) Tamás Gábor (8.o.) Szűcs Bianka (6.o.)
|
Kémia tantárgyi verseny 8. osztály |
helyi
|
1.helyezett 2,helyezett 3.helyezett |
Tessenyi Zsuzsanna Petrik Barna Szabó Martin |
Biológia tantárgyi verseny 8. osztály
|
helyi
|
|
Venyige Petra Brüll Kamilla Tessenyi Zsuzsanna |
Kémia tantárgyi verseny 7.osztály |
helyi |
3.helyezett |
Szalai Tünde Farkas Nóra Bíró Boglárka |
Pest Megyei Diákolimpia fiú - foci |
Körzeti (Zsámbék)
Területi |
1.helyezett
3.helyezett |
IV. korcsoport (7-8.o.): KocsisTamás(6.o), Almádi István, Bakos Csongor (7.o), Tamás Gábor, Szabó Martin, Mikic Vendel, Cserkuti István, Czirle Márk(8.o.) |
Pest Megyei Diákolimpia fiú-foci |
körzeti (Zsámbék) |
5.helyezett |
III. korcsoport (5-6.o.) Orbán Vince, Szabó Vencel (4.o.) Bámli Levente, Beck Ádám, Korfanti Dániel, Kupi Benedek, Tarján Levente (5.o.) Kocsis Tamás (6. o.) Bakos Csongor (7.o.) |
Pest Megyei Diákolimpia lány-kézilabda |
körzeti (Solymár) |
2.helyezett |
III. korcsoport (5-6.o.) Rigó Anna (5.o.) Petrik Sára, Mikic Flóra, Góreczka Liliána, Széchenyi Ágnes, Vörösházi Vanda, Enyedi Petra, Kiss Bianka (6.o.) Tóth Krisztina, Bíró Boglárka (7.o.) |
Pest Megyei Diákolimpia lány-kézilabda |
körzeti (Zsámbék) |
2.helyezett |
IV. korcsoport (7-8.o.): Széchenyi Ágnes, Enyedi Petra (6.o.) Tóth Krisztina, Bíró Boglárka, Tarján Emese, Fekete Laura (7.o.), Venyige Petra, Zmák Laura, Ladányi Renáta (8.o.) |
Pest Megyei Diákolimpia (fiú-kézilabda) |
Körzeti (Zsámbék) |
2. helyezett |
IV. korcsoport (7-8.o.): KocsisTamás(6.o), Almádi István, Bakos Csongor (7.o), Tamás Gábor, Szabó Martin, Mikic Vendel, Cserkuti István, Czirle Márk (8.o.) |
Pest Megyei Diákolimpia (fiú-kézilabda) |
Körzeti Zsámbék |
4.helyezett |
III.korcsoport (5-6.o.): Bámli Levente, Beck Ádám, Korfanti Dániel, Kupi Benedek, Tarján Levente (5.o.) Kocsis Tamás, Sárosi Bence (6. o.) Bakos Csongor (7.o.)
|
Pest Megyei Diákolimpia Úszás
Szalai János Emlékverseny
III. Aranyhomok kupa |
Döntő Budapest
Százhalombatta Országos
Nemzetközi úszóverseny Kecskemét |
3.helyezett
3.helyezett
1.helyezett
3.helyezett
2.helyezett
2.helyezett |
Vörösházy Vanda
100 m gyors
100 m pillangó
100 m gyors 100 m hát
100 m vegyes
100 m gyors |
Szigethalmi Utánpótlás kupa |
Szigethalom |
2.helyezett
2.helyezett
1.helyezett
2.helyezett
3.helyezett
1.helyezett
|
chikara kurabe: Orbán Vince semi contact: Orban Vince Kata: Orbán Rebeka semi contact: Orbán Rebeka semi contact: Petrik Barna chikara kurabe: Petrik Barna
|
Kazinczy Szépkiejtési verseny |
Pilisvörösvár megyei |
5.helyezett |
Veres Máté |
Kazinczy Szépkiejtési verseny |
Pilisvörösvár megyei |
4.helyezett |
Górecka Liliana |
„Támogatjuk a családot” Program Rajzpályázata |
Herceghalom |
részt vettek |
2.osztály: Bámli Hanna, Fernandez Cserkuti Perla, Fogarasi Bence, Frankó Olivér, Hajdú András, Hajdú Eszter, Kánya Dorina, Kupi Kinga, Laki Barnabás, Lipka Botond, Magyar Botond, Mócsy Virág, Rácz Lujza, Sáfrán Alina, Somogyi Benedek, Sótonyi Adrienn, Strasszer Zsombor, Tarjáni Balázs, Tóvári Botond, Várhegyi Virág |
Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny |
Iskolai forduló (Herceghalom) |
1.helyezett 1.helyezett 1.helyezett
|
Beck Ádám (5.o.) Górecka Liliana (6.o.) Tessenyi Zsuzsanna (8.o.)
|
Zsámbéki-medence kis matematikusa |
Döntő (Herceghalom) |
3.helyezett 3.helyezett |
Petőfi Bori (4.o.) Enyedi Kinga (6.o.) |
Vers és Prózamondó verseny |
Iskolai forduló (Herceghalom) |
1.helyezett
2.helyezett
3.helyezett
1.helyezett
2.helyezett
3.helyezett
1.helyezett 2.helyezett 3.helyezett
1.helyezett
2.helyezett
3.helyezett
1.helyezett
2.helyezett
3.helyezett
1.helyezett
2.helyezett
3.helyezett
1.helyezett
2.helyezett
3.helyezett |
Vers: 1-2. korcsoport: Révész Bulcsú (1.a)
Hajdú Ádám (1.a) Kánya Dorina (2.o.) Tóvári Botond (2.o)
Görömbei Márton (1.a) Bárányos Márton (1.a) Tóvári Kincső (1.a) Bauer Dominik (1.b) Laki Barnabás (2.o.) Hajdú Eszter (2.a) Kupi Kinga (2.o.)
3-4. kocsoport: Veres Máté (4.o.)
Szentes János (4.o.) Könczöl Zora (3.o.) Keranov Martin (4.o.)
Korfanti Boglárka (3.o.) Varga Zsófia (4.o.) Végh Csenge (4.o.) Szabó Vencel (4.o.)
5-6. korcsoport: Rigó Anna (5.o.) Górecka Liliana (6.o.) Enyedi Petra (6.o.)
7-8. korcsoport: Venyige Petra (8.o.)
Szabó Flóra (7.o.) Brüll Kamilla (8.o.)
Farkas Nóra (7.o.) Tessenyi Zsuzsanna (8.o.) Venyige Dorina (8.o.)
Próza 1-2. korcsoport: Schnaider Gréta (1.a)
Csóka Blanka (1.a) Zongor Emma (1.a)
Iszák Viktória (1.a)
3-4.korcsoport: Gebri Dániel (3.o.) Szabó Márton (4.o.)
Petőfi Bori (4.o.) Ivácson Ivett (4.o.)
Garamvölgyi Máté (3.o.) Horváth Réka (3.o.)
5-6.korcsoport: Mikic Flóra (6.o) Petrik Sára (6.o.)
Beck Ádám (5.o.) Debreczi Andrea (5.o.)
Fülöp Melitta (5.o.) Molnár Laura (6.o.) |
1848 m-es futás |
Herceghalom |
1.helyezett
2.helyezett
3.helyezett
|
Fernandez Perla (2.o) Laki Barnabás (2.o.) Reha Viktória(4.o.) Enyedi Péter (4.o.) Vörösházi Vanda (6.o.) Kocsis Tamás(6.o.) Bíró Boglárka(7.o.) Szabó Martin (8.o.)
Hajdú Eszter (2.o.) Kallós Balázs (1.b.) Barabás Boglárka (4.o.) Végh Levente (4.o.) Enyedi Petra (6.o.) Bámli Levente (5.o.) Tarján Emese (7.o.) Petrik Barna (8.o.)
Csóka Blanka (1.a.) Lipka Botond (2.o.) Végh Csenge (4.o.) Szabó Vencel (4.o.) Górecka Liliana (6.o.) Petrik Sára (6.o.) Kupi Benedek (5.o.) Brüll Kamilla (8.o.) Czirle Márk (8.o.)
|
1848 m-es váltóverseny |
Herceghalom |
1.helyezett
2.helyezett
3.helyezett |
„Pilvax” csapat: Müller Kristóf (1.a.) Pataky Ágnes (1.b.) Lipka Botond (2.o.) Nagy Gréta (3.o.) Szabó Vencel (4.o.) Nyúl Klaudia (5.o.) Kocsis Tamás (6.o.) Bíró Boglárka (7.o.) Szabó Martin (8.o.)
„Magyarok” csapat: Zongor Emma (1.a) Kallós Balázs (1.b) Hajdú Eszter (2.o.) Bolla Bence (3.o.) Reha Viktória (4.o.) Kupi Benedek (5.o.) Enyedi Petra (6.o.) Cserháti Bence (6.o.) Zmák Laura (8.o.)
„Zászló” csapat: Fruch Ádám (1.a) Szőcs Ditta (1.b) Laki Barnabás (2.o.) Medra Noémi (3.o.) Enyedi Péter (4.o.) Horváth Laura (5.o.) Bakró Norbert (6.o.) Tarján Emese (7.o.) Petrik Barna (8.o.)
|
Torna kupa |
Helyi (Herceghalom) |
1.helyezett 2.helyezett 3.helyezett
1.helyezett 2.helyezett 3.helyezett |
Lányok: Széchenyi Ágnes (6.o.) Petrik Sára (6.o.) Vörösházi Vanda (6.o.)
Fiúk: Tamás Gábor (8.o.) Petrik Barna (8.o.) Szabó Martin (8.o.)
|
Super Fitness Show |
Budaörs |
1.helyezett
2.helyezett
3.helyezett Arany minősítés |
duó: Hajdú Eszter (2.o.) egyéni: Széchenyi Ágnes (6.o.) Hajdú Eszter (2.o.) Soós Petra (3.o.) Nagy Gréta (3.o.) |
Bendegúz nyelvész verseny |
Megyei |
2.helyezett |
Kupi Kinga (2.o.) |